Mad Team Racing

Hledej na stránce

Přejdi na obsah

Videa z 3. závodu AKR Autocrossu Generali cup 2011

Média > 2011 > Video

Vítejte ve videosekci , konkrétně v sekci 3. závodu AKR Autocrossu v Radči. Konečně jsme se rozhoupali a udělali nějaká ta videa ze závodů. A ne jen tak nějaká. Kromě klasických záběrů z kamery u trati (zde zatím neviděné) jsme namontovali nějaké kamery do aut a na ně. První věcí bylo ,CO vlastně do vozů namontujeme. Proto jsem začal hledat po netu kamerku, která by byla laciná (aby nás moc nemrzelo případné zničení) , aby nahrávala do nějakého přijatelného formátu a aby byla bitelná. Hledání se vyplatilo a já objevil KODAK MINI MZ1. Pokud budete chtít vědět o této kamerce víc, tak se mrkněte na její mini recenzi do sekce kamerky. Zakoupili jsme dva kusy a špekulovali, kam je dáme a jaké záběry budeme chtít natočit. Náhoda zapracovala a já si mohl od kamaráda půjčit navíc profesionální Rally outdoorovou kamerku, kterou jsme mohli také vyzkoušet. Jedná se o kameru GO PRO hero ve verzi SD (trochu starší model). Také o ní se můžete něco dozvědět v sekci kamerky. Takže suma sumárum jsme měli 3 kusy kamer a 3 vozy , ale kdo by si myslel, že na každý vůz připadla jedna tak by byl vedle.....ale popořadě.

Žigul - 300 Mad Devil

Výsledný záznam z vozu je kombinací obou kamer, kde vlevo je záběr panoramatické kamery GoPro a vpravo kamerka Kodak Mini.
Jedná se o první rozjížďku. Dovolím si upozornit na vůz s číslem 77 , který v zatáčce přestal jet. A co z toho bylo se podívejte sami:

Video

Po znepojízdnění Žigula (opět prasklý člen v soustavě plynového pedálu) se Go Pro - panoramatická kamerka přestěhovala na čelní sklo do kokpitu Renaulta R5 k jezdci kategorie" N" Jakubu Saidlovi.

Renault - 200 Mad R5

Záznam jsem vybral poslední , finálovou jízdu. Konečně uvidíte, jakým způsobem jezdí motorystický dorost.

Video

Druhá kamerka, tedy Kodak Mini se přestěhovala z Žigula na levou stranu za sklo u Oplu Astra, kde zůstala do konce závodu. Dokonce natočila i střet, za který byl tento jezdec diskvalifikován ze závodu. Pokud se chcete dozvědět více, pak přejděte do této sekce.

Opel Astra - 299 Mad OK

Pro videou ukázku byla vybrána finálová jízda skupiny B , jež byla po prvním kole ukončena pro onu diskvalifikaci.

Video

A co ta třetí kamerka?...Kam tu jste dali?...Přiznám se , že byla trochu netradičně upevněna na zádi nejrychlejšího vozu skupiny C. Ikdyž to je vůz nepatřící do našeho týmu, po domluvě s pilotem a jeho mechanikem jsme se rozhodli jim kamerku zapůjčit. Za ten natočený materiál to rozhodně stálo.

Renault Clio - Williams

Tak tedy: první rozjížďka skupiny C a zadní pohled z vozu Renault Clio s motorem laděným Williamsem. Tu spoustu prachu má za následek fakt že tato rozjížďka se jela jako poslední před kropením trati. Ještě si dovolím upozornit (z videa to není moc poznat) že vůz Peugeot č. 71 stíhající Clio nemá vepředu sklo, nýbrž pletivo, tak si dovedete představit, čím pilot tohoto vozu musel projíždět.

Video

Novinky | Mad Team | Naše stroje | Média | Download | Odkazy | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku