Hledej na stránce

Přejdi na obsah

Videa ze 7.závodu Hobby Autocrossu - AKR Autocross Generali Cup 2011

Média > 2011 > Video

A jsme zpět s naší reportáží, tentokrát s pohyblivými obrázky. Ti , co si prohlédli obrazové galerie až do konce vědí, kdo stál na bedně ale nevědí jaký urputný závod to byl. Vezmeme to od začátku: Jede se první rozjížďka a Kuba to bere celkem v klidu. Teď se unikátně můžeme společně podívat , jakou že má ten pilot techniku řízení vozu. Kamerku jsme totiž přidělali na rám ke spolujezdci.

Další z kamerek byla namontována dozadu na 5 (respektive třetí) dveře. Jede se třetí rozjížďka a Vojta Novák (Č.43) ostře dotírá na Jakuba pokaždé, když má příležitost.

Co by to bylo za team, kdyby jsme nesledovali i skupinu C. Víťa Křížek hodně taktizoval a šetřil už tak dost zkoušený williams, aby vůbec dojel a nenechal si ujít vítězství v celém šampionátu...Co na tom, že dnes to bylo "pouze" třetí místo. Pro ty jenž nevědí, tak po závodě mechaniků to vůz kompletně vzdal. Což bylo za 5 minut 12. Videa jsou zhotovena od trati a z kapoty williamsu.

Zpátky do skupiny N kde se schyluje k finálové jízdě a atmosféra by se dala krájet....

Přesto že v tomto závodu druhému Jakubu Saidlovi tímto nezbývá, než pogratulovat k těsnému vítězství v celém šampionátu AKR Autocrossu Generali Cupu 2011 v kategorii neupravených vozů kategorii N.

Druhá gratulace se nese Víťovi Křížkovi za vítězství šampionátu AKR Autocrossu Generali Cupu 2011 v kategorii nejsilněší, tedy C.

Vše završil doprovodný program v podobě exhibice Tatry a Liazky. Oba řidiči si osahali trať a určitě shledali, že by k překonání nebyla žádný problém. A to bylo završení vcelku povedeného dne.

Mad-Team-Racing tedy vyhrál dvě kategorie z vypsaných čtyřech autoklubem Radeč pro rok 2011.