Mad Team Racing

Hledej na stránce

Přejdi na obsah

Historie

Mad Team

Ikdyž jsme poměrně mladá parta, tak už toho máme docela dost za sebou. Sekce historie vám krapet osvětlí, jak to vlastně celé vzniklo a kam se to zatím , za tu krátkou dobu své existence, dostalo.

Jsme parta lidí ,které spojuje zájem o motorsport. Jelikož nejsme moc majetní ale chceme si zazávodit, účastníme se převážně hobby akcí. Vidět nás můžete se stroji, kreré jsou vysloužilé a neschopné provozu na pozemních komunikacích a nejsou nijak upravené - snad jen odlehčené a opatřené o nějaké bezpečnostní prvky.

Ale od začátku:

Když mě jednoho dubnového dne bratr požádal abych mu nějak posprejoval jedno auto, nevěděl jsem o co jde. Když jsem tu "vraždu" bez oken a sedaček s navařenou mřížkou na čumáku viděl, jen jsem kroutil hlavou. Bratr mě osvětlil, že
17. 4 . 2010 v Radči u Úpice se jede jakýsi hobby autokros a onen stroj tam bude startovat. Prej mám něco vymyslet a že prej to musí mít startovní číslo....Po chvíli dumání jsem se rozhodnul pro šílenou kočku alias Mad Cat. Startovní číslo je jak pro teenegarerky - 17. A co byl MadCat? Původně to bylo Suzuki Swift o obsahu 1000ccm. Myslím že se celkem povedl.

Vůz přežil první závod celkem bez úhony (jen rozmačkaná karoserie) a doznal i upgrade v podobě předních gum - vraník a sítěk na dveřích pro řidiče.

Bohužel, jak už to bývá , tak technika občas zklame a MadCat druhý závod nedojel. Shnilé rameno přední nápravy nevydrželo a při průjezdu zatáčku se vytáhlo kolo i s poloosou. V tu ránu se z kočky stal vrak a jediný, co se dalo v ten moment dělat, tak bylo pobrat vše, co mělo nějakou cenu a zbytek tam nechat.

Kola, baterka a kapota jako trofej. Tot´ vše, co z kočky zbylo. Abych to zkrátil, v současné době má bratr už jiné auto a v týmu s ním jezdlí se svým vozem i jeho soused. Aby byla zachována kontinuita, tak i další vozy mají pojmenování podle šíleného " MAD" zvířete, věci....Na třetí závod v hobby autokrosu 26.6.2010 jel už nový stroj vybavený poznávacím znakem MAD TEAM RACING ...a od té doby má náš spolek konečně jméno......a ted´i webové stránky. 2010

Tak to bylo přesně před rokem , kdy naše stránky běžely na free webu, kde se nedalo moc, co dělat.
Nyní
(4/2011) už máme nové stránky a doufáme, že se budou pořádně plnit. MadCat , MadDog, MadHawk to mají už za ssebou a MadT2ech je zatím u ledu, ale nebojte, na letošní sezonu se připravují už 3 nové vozy.

Pokud chcete vědět víc, tak se podívejte do sekce
Naše stroje.

Novinky | Mad Team | Naše stroje | Média | Download | Odkazy | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku