Mad Team Racing

Hledej na stránce

Přejdi na obsah

7. závod v Autocrossu o mistra úpicka 2011

Média > 2011 > Fotogalerie

Den nezačínal zrovna optimisticky. Ještě půl hodiny před závodem silně pršelo, a vypadalo to, že jen tak nepřestane. (Byl jsem ubezpečen ,že 4kolkáři jedou za každého počasí) Ale na hodinu H se obloha začala protrhávat a začalo dokonce svítit i slunce. Samotný déšť byl vlastně ku prospěchu celé věci, protože trať nebyla ani suchá, ale ani jako řídké bláto…prostě něco mezi. Namokřená škvára byla ideálním povrchem jak pro auta, tak 4kolky.

Jelikož Mad team neměl zastoupení ve skupině vozů jedoucích Mistra Úpicka, tak jsem se soustředil více na 4kolky. Fotky podle toho vypadají. Měli jsme v ohni totiž dvě želízka, Jardu Valáška a Péťu Budiše. Jelikož oba závodníci jsou už plně integrováni do Mad Team racing klubu (dostali na blatník samolepky:), ten se tímto okamžikem stává partnerem jejich firem a závodních značek. Za Jardu Valáška to je Pampalášek Racing a za Petra Budiše to je BP Autoopravna.

Samotný závod 4kolek byl pojat trochu nezvykle. Stroje byly rozděleny na rychlé-sportovní a pomalejší-pracovní. Neobvyklost byla v tom, že obě kategorie se jely v jedné rozjížďce. Takže pokud někdo jel dejme tomu na 4.místě tak defacto mohl bojovat o první. Mnoho diváků to nevědělo, protože navíc zradila audio technika a nešel mikrofon. S tím se pořadatelé poprali a i přes technické potíže se závody více než vydařily, také zřejmě proto, že trať byla tentokrát vedena přes terénní překážku.

Závody svižně utíkaly a kolem páté hodiny bylo vyhlášení vítězů. Z "hnízda" 4kolkářů byly slyšet jen pochvalné komentáře a bylo jasné , že si to užili. Obě minikamerky Kodak taky nezahálely a samotné umístění na závodních strojích byla kapitola sama pro sebe..jednou to byla výhra..podruhé fiasko…ale to už bude popsáno v druhé části reportáže a doplněno obligátními videi


Novinky | Mad Team | Naše stroje | Média | Download | Odkazy | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku