Mad Team Racing

Hledej na stránce

Přejdi na obsah

8. závod v Autocrossu o mistra úpicka 2011

Média > 2011 > Fotogalerie

12.11.2011 se opět jel další (osmý a poslední) Závod o Mistra Úpicka na závodišti Na Spartě v Úpici. Stejně jako minule jsem byl já i brácha jen pozorovatelé. Dorazili jsme něco po 12:00 a počasí přálo. Naše koně - Jardu Valáška a Péťu Budiše zrovna vpouštěli z trati do depa.

Novinkou v závodu 4kolek byla jízda na čas, tedy spíš časový závod. Po našem příchodu se zrovna dojížděla desetiminutová rozjížďka. Ano, jede se na čas a po deseti minutách se mává cíl - samozřejmě , že se počítají ujetá kola. Po dalším naléhání vysílených závodníků se desetiminutovka skracuje na osmiminutovku. Takže fotky a i případná videa jsou pořízená právě od tohoto okamžiku- od druhé rozjížďky (ta se už jede na 8 minut).

Fotky jsou převážnou většinou původem ze 4kolkového boxu, kde vládne neuvěřitelná pohoda, nebo se spíš nabírají síly pro další vysilující 8 minutový závod.

Závod aut o Mistra Úpicka jsme moc nesledovali, protože v boxech 4kolek bylo stále co ke koukání. Třeba Jarda Valášek a jeho závada, kvůli které byl nucen provést rozborku , zjištění závady, odstranění závady a složení 4kolky v rekordním čase mezi rozjížďkami.

V závodě mezi auty nechyběli kotrmelce a další defekty pneumatik, které se už nedali opravit a tak se nastupovalo třeba se dvěma píchlými koly na jednom voze.....vůle zvítězit prostě nechyběla. Naši dva favoriti ve skupině 4 kolek se sice neumístili, zato si pořádně zajezdili....a o to šlo především..... Snad se moc nenamohli. .. Ve videosekci je toho víc k vidění.


Jan Rükr 13.11.2011

Novinky | Mad Team | Naše stroje | Média | Download | Odkazy | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku